VA-2240WM საევაკუაციო გახმოვანების პანელი 240W, 2 ზონა, A+B მარყუჟი
უსაფრთხოების სისტემები
კოდი - 882945
მარაგი - 1
ბრენდი - ITC
აღწერა
VA-2240WM საევაკუაციო გახმოვანების პანელი 240W, რომელსაც გააჩნია 2 ზონა, A+B მარყუჟი და 4 აუდიო შემსვლელი. მისი პროგრამული უზრუნველყოფის საშუალებით შესაძლებელია სისტემის ფუნქციების პერსონალიზაცია და კონტროლი. იგი ძირითადად გამოიყენება სავაჭრო ცენტრებში, მოლებში და ყველა იმ შენობაში სადაც საჭიროებს საევაკუაციო გახმოვანება და ფონური მუსიკა.
მახასიათებლები:
- ინტეგრირებული 240W მაღალი ეფექტურობის ციფრული გამაძლიერებელი, ინტეგრირებული 2 სიმძლავრის A + B დამოუკიდებელი ორმაგი დინამიკის მარყუჟის ზონის გამომავალი, თითოეულ ზონას აქვს დამოუკიდებელი LED ინდიკატორი, დამოუკიდებელი გამომავალი კონტროლის ღილაკები და ხმის რეგულირება
- 4 აუდიო შემსვლელი
- ავტომატური ამოცნობა თითოეული ზონის მარყუჟის სამუშაო სტატუსის (დარღვევა, ნორმალური)
- ინტეგრირებული დამოუკიდებელი EVAC/ALERT ხმოვანი ინფორმაციის პლეერი
- DC24V ბატარეის სარეზერვო კვების წყაროს მხარდაჭერა
- გამაძლიერებლის მონიტორინგის ფუნქციით
- PTT ჩაწერის ფუნქციის მხარდაჭერა, გარე აღჭურვილობა არ არის საჭირო
- IP მისამართის გადატვირთვის ფუნქციით და წინაღობის დაკალიბრების ფუნქციით
0.00 ₾
0.00 ₾
color
რაოდენობა
ტექ. მახასიათებლები
ჩამოტვირთვები
ძაბვა ~220V±20%, 50/60Hz
MIC შემსვლელი
მგრძნობელობა
±2.5მვ
სიხშირე
200Hz ~ 10KHz
შეყვანის წინაღობა
1KΩ
სიგნალის და ხმაურის თანაფარდობა
> 65dB
დაბალანსებული ხაზის შემსვლელი
მგრძნობელობა
±385mV
სიხშირე
80Hz ~ 16KHz
შეყვანის წინაღობა
10KΩ
> 70dB
RS485 ინტერფეისი
Slave RS485 interface
Supports the highest baud rate of 38400bps
Support up to 19 expansion machines
CAN ინტერფეისი
Remote MIC console CAN interface
Baud rate 50Kbps
Supports up to 28 remote Microphone and 4
სამუშაო ტემპერატურა
+5℃~ +40℃
Შენახვის ტემპერატურა
-20℃~ +70℃